אפסייט סינמה - הדמיות, תלת מימד והפקת סרטוני אנימציה

הדמיה ממוחשבת

הדמיה ממוחשבת הינו תהליך של יצירת מודל, תמונה או דגם תלת מימדי בעזרת מחשב. 

ישנם שימושים רבים להדמיות ממוחשבות. בתחום הרפואה ניתן לדוגמה להראות שתלים שונים ושיטות ריפוי וטיפול, בבניה ואדריכלות ניתן להראות איך יראה בנין עוד לפני בנייתו או חללים ועיצוב פנים, בעיצוב מוצרים שונים מעצבים את המוצר על גבי מחשב, ואפילו בתעשיית הרכב עושים כיום שימוש בהדמיות ממוחשבות לעיצוב ואפילו בדיקה של המודלים במנהרות רוח וכדומה. 

כיוון שבשנים האחרונות תחום המכירות באינטרנט הולך וגדל במהירות, נעשה שימוש נוסף בהדמיות ממוחשבות לצורך המחשת המוצר בדרך ריאליסטית ויצירת חווית משתמש אמיתי כיוון שהלקוח בעצם לא רואה את המוצר האמיתי בחנות.

לדוגמה בתחום התכשיטים אשר מכר מעל 78 מיליארד דולר בארה"ב בשנת 2013 באינטרנט בלבד ישנם מספר חברות, המובילה ביניהן RealeyeZ, אשר פיתחה כלים ומסוגלת ליצור הדמיה ממוחשבת של התכשיט, עם יכולת להחליף את צבע הזהב והיהלומים, וכן לראות איך הפריט יראה על גבי יד וירטואלית.

בנוסף לשימוש בהדמיות ממוחשבות לייצור, משתמשים כיום בהדמיות מחשב כתהליך שיווקי על מנת ליצור אנימציה ממוחשבת והדמיות תלת מימד של הפריטים, לצורך מכירה, על מסכים בחנויות ובכלי מדיה שונים כמו באינטרנט או בטלויזיה בתור תחליף מהיר, זול ואיכותי הרבה יותר מאשר מאשר צילום. 

לצורך יצירת הדמיות מחשב נעשה שימוש במגוון תוכנת מחשב גרפיות ותלת מימד כגון Maya, 3D Max, Rhino ועוד.  

אם יש לכם מוצר אשר הייתם רוצים להראות איך הוא פועל, איך המרכיבים שלו מתחברים או מתפרקים או סתם להראות אותו מכל הצדדים בצורה ריאליסטית ביותר פנו אלינו לאפסייט סינמה.