אפסייט סינמה - הדמיות, תלת מימד והפקת סרטוני אנימציה

למה אנחנו?

למה אנחנו ?

שנים של ניסיון תכליתי לא באים ברגל.. צוות עובדים מוכשר בכל הדיספלינות של הפקת וידאו, אנימציה ותלת מימד ערוך ודרוך כדי לסייע ולייעץ לכם בכל תהליך הנפשת הדמות או המוצר שלכם. לנו הניסיון עם כל רמת תקציב והגמישות לבצע את העבודה בזמן קצר ועם תוצאות מוכחות. יצירת סרטון היא משימה לא פשוטה ודורשת תיאום של גורמים רבים שחוברים יחד כחוט השני על מנת להופכו למציאות. בין אם אתר האינטרנט שלכם יערסל אותו או שהסרטון יהפוך לסרט פרסומת ויראלי ב-Youtube. אפסייט סינמה היא הכתובת שלכם לתוצר איכותי. צוות המשרד עובד כרקמה חיה אחת כדי להפוך את החלום שלכם - למציאות.

גמישות ויצירתיות

אנו דרוכים לעבוד בכל רמת תקציב ולהתאים ללקוחותינו את הפתרון האידיאלי עבורם. אצלינו אין דבר כזה שאין דבר כזה. החברה עוסקת בכל ספקטרום השירותים להפקה ומביאה לידי ביטוי את יכולתיה המקסימליות בכל פרוייקט. בזכות צוות גדול, אנו גמישים בקביעת לוחות זמנים ובריף לפי דרישת הלקוח ויכולים להציע פתרונות יצירתיים אך פרקטיים לחיסכון מאסיבי בזמן ועלות כוללת.

שירות וניסיון

השירות הוא נר לרגלינו ולקוחות החברה הם הנכס הגדול ביותר שלה. אנו משרתים מגוון רחב של לקוחות גדולים וקטנים בארץ בחו"ל וכולם זוכים לאותו יחס חם ואוהד תוך הקשבה לצרכים שלהם ויצירת פתרון מתאים עבורם. הניסיון רב השנים שלנו הן עם השוק הישראלי והן עם שווקים בינלאומיים מלמדים בעיקר על איכות העבודה המונפקת תחת שולחנות האנימטורים והמעצבים שלנו, הציצו בדפי העבודות שלנו באתר והיווכחו בעצמכם. איך אומרים אצלינו? התמונות מדברות בעד עצמן (תרתי משמע).

צוות מנצח

צוות המשרד מורכב מאנימטורים, מעצבים, מאיירים, עורכי וידאו, אנשי סאונד וצלמים מובילים, שיחד עם מנהל הפרוייקט שלכם, ילכו עמכם יד ביד עד לתוצאה מושלמת ומוקפדת. עובדי החברה כולם, כרקמה אנושית אחת, מסורים ללקוחות החברה אף מלווים אותם לאחר הפרוייקט לבחינת תוצאות והפקת מסקנות. כאלה אנחנו. לא מרפים לרגע מהגז.