אפסייט סינמה - הדמיות, תלת מימד והפקת סרטוני אנימציה

הדמיות מוצראפסייט סינמה היא המומחית להדמיות מוצר, קונספט, אב טיפוס או פטנט מכל הסוגים.

בישראל 2015 שכל יזם בעל רעיון מבריק רוצה להצליח, ריבוי של חלופות וטכנולוגיות שונות ניצבות מולו, החשיבה הרעיונית בחדשנות, מביאה את היזם לפתחו של עיצוב המוצר בצורה הנכונה, היעילה, היציבה והמדוייקת ככל שניתן. תהליך תכנון המוצר הוא תהליך ארוך, בסיומו תוצג סקיצה עם מגוון אפשרויות לביצוע, מרגע שלב הגיית הרעיון ועד לשלב הסופי, קיים צורך עמוק בין היזם למעצב המוצר והגוף המדמה.

שום תיאור בעולם לא יכול להחליף מוצר פיזי, אם נאמר שתמונה אחת שווה אלף מילים, בעיצוב מוצר, גם ספרים עבי כרס לא יחליפו את התחושה בעיצוב מוצר ובגרסה תלת מימדית מוחשית או איורית שלו. גם ציור דו מימדי פשוט לא יעשה את העבודה ויכול לגרום ליזם מפח נפש גדול בניסיון לשכנע משקיעים או עורכי פטנטים ביחוודיות ההמצאה או בפוטנציאל הגלום במוצר. ולכן שילוב מכון של הדמיות בתהליך התכנון והפיתוח של המוצר שלכם הוא קריטי להצלחתו העתידית.

אנו באפסייט סינמה נגבש יחד עמכם את הצורניות היחודית של המוצר, נפיק עבורכם תמונות סטילס אמיתיות שלו, על מנת שתוכלו לשתף את הקרובים לכם בתהליך קבלת ההחלטות. נערוך עבורכם סרטון הדמיה מלא בתלת מימד (רנדרניג) אשר יתן פרספקטיבה לסובבים אודות המוצר שלכם. הדמיית המוצר עונה כהרף עין על המון שאלות שמתעוררות כגון, גודל המוצר, צבע, צורה, מראה, חומר, פונקציונאליות, זווית ועוד המו ןשאלות שעשויות לעלות בתהליך התכנון וסיעור המוחות.

סרטון אנימציה יכול לחתום סופית את ההדגמה אודות תפעולו וגמישותו של המוצר בתנאים שונים.

לכן אם אם אתם לקראת גיוס השקעה או לקוחות עם פטנט ביד או לקראת פטנט. בין אם הוא רפואי, לואו-טקי או ביו-טכנולוגי. דעו כי הדמיית מוצר תלת מימדית המשלבת דיסיפלינות מעולם השיווק תיתן לכם דרור מול הגופים השונים אליהם תפנו כחלק מתהליך היזמות אל המטרה. זוהי תחנת חובה שתאפשר לכם להציג את המוצר כמוצר מוגמר בפני קרנות הון סיכון / אנג'לים ומשקיעים פוטנציאליים ולמכירתו ללקוחות הקצה.

חברות סטרט-אפ (הזנק) רבות נעזרות באפסייט סינמה על מנת להראות את מימוש הפוטנציאל הגלום של המוצר וזאת אף לפני שיש בידיהם אב-טיפוס.